Пн-пт: 10:00 - 18:00

У кошику порожньо!

Оплата та доставка

Умови доставки

Доставка здійснюється в робочі дні: у ВІВТ, СР, ЧТ і ПТ у такі способи:

  • Служба доставки "Укрпошта". Доставка по Україні та за її межами (офіційний сайт: https://ukrposhta.ua). Доставка здійснюється протягом 2-7 днів по території України. 

Вартість доставки службою "Укрпошта" розраховується індивідуально, згідно з тарифами перевізника та сплачується під час отримання.

  • Служба кур'єрської доставки "Нова Пошта" (сайт: https://novaposhta.ua). Доставка по Україні за 1-2 робочих дні. Можлива доставка на приватний будинок.

Послуги доставки кур'єрської служби "Нова пошта" сплачуються самостійно під час отримання товару і коштують залежно від ваги та обсягу посилки.

Замовлення, розміщені у вихідні дні, буде прийнято та оброблено в найближчий робочий день!

Оплата замовлення

Шановні клієнти, наш магазин працює за передоплатою, а також з оплатою накладеним платежем у разі вибору компанії "Нова пошта" тільки з передоплатою в 50 грн, яка є гарантією того, що клієнт прийде за посилкою:

  • поповнення картки ПриватБанку. Якщо ви оберете цей спосіб оплати, реквізити карткового рахунку вам буде надіслано на електронну пошту (або смс, Вайбер, Телеграм - за домовленістю), відразу ж після прийняття замовлення в роботу;
  • накладений платіж по Україні з передоплатою в 50 грн. (компанія "Новая пошта"). Детальніше про тарифи: https://novaposhta.ua/money_order

 

Увага! Замовлення автоматично анулюється, якщо воно не буде сплачено впродовж п’яти банківських днів з моменту виставлення рахунку!

Вам завжди відправляють замовлення в обіцяний день. Якщо через якісь форс-мажорні обстаавини доставку замовлення буде відкладено, вас обов'язково про це попередять